[email protected]

Графік роботи:

пн - пт: 09:00 - 18:00

09117, Україна, Біла Церква, Бульвар Олександрійський, 14А/22

UA

RU
Каталог
  • Про Компанію

Про Компанію


Елан ГрупЕлан Груп - універсальний інтернет-магазин із широким асортиментом високоякісних товарів на всі випадки життя. Елан Груп вже багато років успішно співпрацює тільки з провідними та досвідченими виробниками, а також заслужено є офіційним представником найсучасніших брендів.

 

Елан Груп працює з 2002 року. Споконвічною метою було бажання створити унікальний онлайн-маркет з особливим підходом до продажу. З роками компанія невпинно накопичувала досвід і відточувала навички роботи, намагаючись зрозуміти, що саме потрібно клієнту. І на сьогоднішній день Елан Груп вивела свою формулу успіху, основна ідея якої - безперервне прагнення на краще. Широкопрофільний інтернет-магазин Елан Груп займає лідируючу позицію на ринку завдяки постійному прагненню робити все, щоб люди здійснювали інтернет-покупки швидко та просто.

 

Елан Груп з особливою увагою відбирає постачальників продукції. Компанія керується незмінним твердженням - товар має бути технологічним, функціональним та максимально зручним для всіх. Настільки серйозний і ретельний підхід до вибору продукції дозволяє пропонувати тільки якісний товар для клієнтів. Елан Груп працює не лише з імпортними всесвітньо відомими торговими марками, а й підтримує гідних українських виробників.

 

Елан Груп щиро вірить у свою мрію - перетворити купівлю товару на простий і приємний процес. Адже ні нове придбання, ні, тим більше, процедура його вибору не повинні приносити людям незручностей. Тому, незважаючи на широкий асортимент, на сайті створено всі умови для зручного пошуку необхідних товарів. Адже Елан Груп насамперед приділяє особливу увагу опису товару, намагаючись зробити його докладним і зрозумілим. А також намагається вловити найменші відмінності схожої продукції, переймаючись тим, щоб клієнти легко робили правильний вибір. І звичайно ж, безперервно стежить за оновленнями для цілодобової подачі актуальної інформації.

 

Елан Груп дбає про комфорт спілкування з менеджером і ставить собі за мету довести ці взаємини до бездоганності. Сайт надає зручні способи зв'язку з менеджерами, першорядне завдання яких - допомогти Вам успішно здійснити покупку. Менеджер Елан Груп поділиться всіма знаннями про товар та ознайомить з деталями найбільш вигідної доставки в будь-яку точку країни.

 

Елан Груп надихається кожним клієнтом, дорожить чесно заслуженою репутацією і надає особливого значення загальній думці про компанію. Ми безмежно цінуємо відгуки про свою роботу та поважаємо конструктивну критику. Адже чергове нове замовлення спонукає нас розвиватися все більше заради створення сервісу, що не має собі рівних. Ми раді робити Вас щасливими та глибоко вдячні за подарований Вами незамінний та безцінний досвід.

 

Дякую, що вибираєте нас! Завжди Ваші, elan.in.ua

Купити з доставкою по Україні

Офіційний сайт

© Елан Груп 2024

elan.in.ua Viber elan.in.ua Telegram