[email protected]

Графік роботи:

пн - пт: 09:00 - 18:00

09117, Україна, Біла Церква, Бульвар Олександрійський, 14А/22

UA

RU
Каталог
  • Ремонт автоматики для воріт

Ремонт автоматики для воріт


Ремонт автоматики для ворітАвтоматичні системи забезпечують простоту і комфорт у використанні воріт. Однак, незважаючи на правильний вибір автоматики для воріт та якісну установку, будь-яка техніка рано чи пізно може дати збій. Причиною цього можуть бути різні механічні пошкодження, нестабільна напруга мережі живлення, неправильна експлуатація системи або навіть несприятливі погодні умови. У цьому випадку необхідно провести своєчасний ремонт або сервісне обслуговування автоматики, які повернуть систему до попереднього робочого стану.

 

Вартість сервісних послуг з ремонту автоматики для воріт Ви можете дізнатись за телефоном +38 067 503 79 37

 

Будь-які відчутні зміни у роботі автоматики для воріт сигналізують про необхідність проведення діагностики системи, яка дозволить виявити несправність. Як правило, перша з основних ознак поломки - це поява зайвих шумів при роботі (гул, тріск або скрегіт). Також симптомом поломки автоматики є відсутність реакції на пульт управління чи вимикач. І, звичайно ж, найбільш явний доказ несправності - це припинення руху воріт. Однак не варто забувати, що згодом будь-який механізм потребує обслуговування. Тому для економії часу та грошей кожна система автоматики для воріт повинна проходити планову діагностику для запобігання будь-яким проблемам в експлуатації.

 

Кожен із типів автоматики для воріт має свої особливості роботи, а відповідно, різні види несправностей. Наприклад, ремонт відкатної автоматики необхідний у разі викривлення зубчатої рейки, що перешкоджає нормальній роботі приводу. Ремонт розпашної автоматики потрібен при ослабленні з'єднань двигуна до стулки, чому сприяє тиск цілодобового вітрового навантаження на полотно воріт і, отже, на двигун. А при якісному встановленні та належному догляді за автоматикою секційного типу, ремонт секційної автоматики просто не потрібен. Але, навіть не дивлячись на різні принципи роботи, всі типи автоматики мають схожі види несправностей, зокрема:

  • Некоректна робота автоматики: при відкритті ворота змінюють напрямок на зворотний; ворота зупиняються на півдорозі; ворота відкриваються надто повільно або надто швидко; ворота відчиняються і зачиняються мимовільно; двигун воріт працює ривками; привід не відчиняє ворота.
  • Датчики кінцевих положень воріт вийшли з ладу або збилися налаштування кінцевих вимикачів.
  • Механічне пошкодження будь-якої із складових системи автоматики (удари, деформація). Порушення герметичності пристроїв (попадання води, пилу, піску, снігу, комах).
  • Проблеми з електроживленням: трансформатор виходить із ладу. Автоматика не працює після вимкнення електроенергії.
  • Перепади напруги в мережі: перегорання електричних схем та запобіжників, збій автоматичних програм (плата управління, блок управління).
  • Шуми в приводі, зношування або поломка шестерні двигуна.
  • Проблеми з рухом воріт: висихання або замерзання мастила частин, що труться або обертаються.
  • Відсутність реакції системи на пульт керування, вимикач чи зчитувач.
  • Збій функції виявлення перешкод фотоелементи вийшли з ладу (зовнішнє забруднення або поломка).

 

Обслуговування автоматичних систем вимагає особливої ​​уваги, будь то ремонт відкатної, розпашної або секційної автоматики. Сервіс повинен проводитися кваліфікованим спеціалістом, який зможе не тільки здійснити ремонт приводу, усунувши гостру поломку, а й виконати регулювання всієї системи. Адже лише якісний ремонт автоматики може гарантувати її тривалу працездатність.

 

Компанія Елан Груп спеціалізується не тільки на продажу та встановленні автоматичних систем, але і на ремонті та сервісному обслуговуванні всіх типів автоматики. Користуючись багаторічним досвідом роботи в даній сфері, сервіс-майстер компанії Елан Груп може виконати планову діагностику, ремонт або налаштування будь-якої автоматики. Пам'ятайте, що звертаючись до нас, Ви можете безкоштовно отримати індивідуальну консультацію та важливі поради щодо догляду за своєю автоматикою для воріт.

 

Ремонт автоматики для воріт: Київ, Київська область, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Боярка, Обухів, Буча, Переяслав, Вишгород, Славутич, Яготин, Богуслав, Березань, Сквира, Українка, Коцюбинське, Гостомель, Кагарлик, Бородянка, Тетіїв, Узин, Миронівка, Рокитне, Тараща, Баришівка, Іванків.

Купити з доставкою по Україні

Офіційний сайт

© Елан Груп 2024

elan.in.ua Viber elan.in.ua Telegram