[email protected]

Графік роботи:

пн - пт: 09:00 - 18:00

09117, Україна, Біла Церква, Бульвар Олександрійський, 14А/22

UA

RU
Каталог
  • Ремонт воріт

Ремонт воріт


Ремонт ворітВорота - це один з найдавніших винаходів людини, який до цього часу користується досить великою популярністю. Проте всесвітній прогрес не оминув їх стороною і тепер сучасні ворота мало схожі на своїх попередників. На сьогоднішній день існує безліч типів воріт, які мають різний дизайн та виробляються з використанням різних матеріалів. Враховуючи широкий асортимент, в наш час відкатні, розпашні или секційні ворота ставляться не тільки для обмеження простору, але й використовуються як декоративний елемент. Ворота можуть бути стильним доповненням екстер'єру будівлі та одночасно служити надійною перепоною, виконуючи захисну функцію для охорони території. Як для будь-якого механізму, для кожного виду воріт періодично необхідний сервіс та регулювання, а згодом навіть ремонт воріт.

 

Вартість сервісних послуг з ремонту воріт Ви можете дізнатись за телефоном +38 067 503 79 37

 

Кожен власник воріт повинен з повною відповідальністю підходити до питання їх обслуговування. Адже ремонт в'їзних воріт або ремонт гаражних воріт легко запобігти за допомогою звичайних правил догляду за механізмом. Як не парадоксально, головним правилом користування воріт є їхня систематична робота. Іншими словами, ворота повинні відчинятися і зачинятися, а не стояти без діла. Адже основним ворогом воріт, що не діють, є виникнення іржі і висихання мастила. Тому випадки, коли власник дивується, що трапилося з його зовсім новими воротами, які стояли цілий рік і не використовувалися, цілком мають очевидну причину.

 

І з точністю до навпаки, надмірна та тривала експлуатація воріт може призвести до характерних і для кожного типу різних поломок. Ремонт воріт необхідний при деформації консольної балки, яка з часом може розійтися по ширині. Ремонт розпашних воріт потрібен у разі іржавіння петель або просідання несучих стовпів. А ремонт секційних воріт, як правило, полягає в регулюванні торсійного механізму, що вийшов з ладу, або у заміні пружини, що лопнула. Це одні з найпопулярніших проблем окремих типів воріт, які рано чи пізно виникають у процесі їхньої роботи.

 

Також до загальних видів несправностей воріт можна віднести:

  • Некоректна робота воріт: полотно воріт заклинює або туго ходить, нещільно закриваються ворота, сторонні шуми (скрип, гул, скрегіт) під час руху воріт.
  • Механічне пошкодження воріт: деформація полотна через удар, перекошування секцій, деформація направляючих, притирання воріт, виривання роликових кріплень.
  • Проблеми з рухом воріт: висихання або замерзання мастила частин, що труться або обертаються.
  • Зношування деталей чи опор як наслідок тривалої експлуатації.

 

Щоб уникнути витрат на заміну дорогих деталей, необхідно проводити планове обслуговування та регулювання воріт. Це дозволить підтримувати відкатні ворота, розпашні ворота або секційні ворота в робочому стані. Також комплексний сервіс воріт може передчасно виявити несправність, яка призвела б до більш серйозної поломки механізму.

 

Компанія Елан Груп спеціалізується не тільки на продажу та встановленні воріт, але і на ремонті та сервісному обслуговуванні всіх типів в'їзних та гаражних воріт. Користуючись багаторічним досвідом роботи в даній сфері, сервіс-майстер компанії Елан Груп може виконати планову діагностику, ремонт або налаштування будь-яких воріт. Пам'ятайте, що звертаючись до нас, Ви можете безкоштовно отримати індивідуальну консультацію та важливі поради щодо догляду за своїми воротами.

 

Ремонт воріт: Київ, Київська область, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Боярка, Обухів, Буча, Переяслав, Вишгород, Славутич, Яготин, Богуслав, Березань, Сквира, Українка, Коцюбинське, Гостомель, Кагарлик, Бородянка, Тетіїв, Узин, Миронівка, Рокитне, Тараща, Баришівка, Іванків.

Купити з доставкою по Україні

Офіційний сайт

© Елан Груп 2024

elan.in.ua Viber elan.in.ua Telegram