[email protected]

Графік роботи:

пн - пт: 09:00 - 18:00

09117, Україна, Біла Церква, Бульвар Олександрійський, 14А/22

UA

RU
Каталог
Варіанти:
Сумісний з приводами
BFT ATHOS, BFT PHOBOS, BFT IGEA BFT P7 WINTER 
Оплата
Онлайн

Вигідно та швидко

Накладений платіж
Безготівковий розрахунок
Готівкою
Доставка
Нова Пошта

Безкоштовно при замовленні від 2 шт.

Укрпошта
Meest
SAT
Делівері
Самовивіз

Блок управління BFT ALENA

Артикул: 100105010276 

На складі: 3

Ціна 7179 6461 грн В наявності 
5.0
(16)
З цим товаром купують:

Блок управління BFT ALENA SW2 для розпашних приводів (230В) серії BFT ATHOS, BFT PHOBOS і BFT IGEA, оснащений захисним боксом і вбудованою платою радіоуправління 433,92 МГц сумісною з пультами BFT.

Блок управління BFT ALENA. Блок керування для воріт - вигідна ціна. Будь-який вид оплати. Гарантія. Якість. Купити з доставкою по Україні.

Характеристики:
Серія: Блок керування BFT
Призначення: Для розпашних воріт
Тип: Блок управління
Вид: Зовнішній
Сумісний з приводами: BFT ATHOS, BFT PHOBOS, BFT IGEA
Кількість приводів: 2
Вбудований приймач: Так
Живлення, В: 230
Споживання струму, А: 0.5
Максимальна потужність двигунів, Вт: 600
Максимальна сила струму двигунів, А: 2.5
Максимальна напруга допоміжного обладнання, В: 24
Максимальна сила струму допоміжного обладнання, А: 0.2
Максимальна напруга індикатора відкритих воріт, В: 24
Максимальна напруга електрозамка, В: 12
Максимальна потужність миготливої лампи, Вт: 40
Максимальна напруга фототесту, В: 24
Максимальна сила струму фототесту, А: 0.1
Час роботи, с: 5 - 90
Час паузи, с: 0 - 120
Час затримки відкривання, с: 0 - 10
Час затримки закривання, с: 0 - 25
Час попереднього миготіння, с: 3
Аварійне джерело живлення: Ні
Ступінь захисту, IP: 54
Діапазон робочих температур, °C: від -20 до +55
Виробник: BFT
Країна виробник: Італія
Спосіб упаковки: Картонна упаковка
Гарантія: 1 рік

Блок управління BFT ALENA SW2 призначений для двох розпашних приводів (230В).

Блок управління BFT ALENA SW2 для розпашних приводів відмінно підходить для управління в'їзними і гаражними воротами, шлагбаумами, захисними ролетами і маркізами. Блок управління BFT ALENA SW2 використовується в новітніх поколіннях приводів і шлагбаумів фірми BFT - ергономічний, з вбудованим 2-канальним радіоприймачем (програмування до 63 передавачів), зі світлодіодом сигналізуючим про операцію і зниженим споживанням струму для підвищення автономності.

Блок управління BFT ALENA SW2 оснащений достатнім функціональним набором: система виявлення перешкод; плавний старт і плавна зупинка (зменшення швидкості приводу, щоб уникнути сильного ривка при відкриванні та закриванні воріт, дозволяє воротам працювати плавно і безшумно); режим хвіртки (якщо Ви йдете пішки або їдете на велосипеді не потрібно чекати, коли ворота відкриються і закриються повністю); самодіагностика підключених пристроїв; функція освітлення (сигнальна лампа буде використовуватися також як лампа додаткового освітлення); можливість підключення електрозамка для додаткового блокування воріт у закритому стані.

Блок управління BFT ALENA - вигідна ціна. Купити з доставкою по Україні: Київ, Київська область, Біла Церква, Олександрія, Бердянськ, Бровари, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Кам'янське, Костянтинівка, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Лисичанськ, Луганськ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.
Опис, характеристики, зображення та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Подібні:

Купити з доставкою по Україні

Офіційний сайт

© Елан Груп 2025

elan.in.ua Viber elan.in.ua Telegram